Bez mužů to nejde

I když v našem autoklubu jsou především ženy, bez mužů bychom se asi těžko obešly. Nejde jen o mnoho věcí, kde je zapotřebí „chlapské síly“, ale také o nejrůznější zábavné a kulturní akce – tam by nám opravdu moc chyběli. Děkujeme tedy věrným pomocníkům a připomínáme jejich jména: Aulík Josef, Bohata Bohumil, Duben Václav, Holubec Vít, Huml Jaroslav, Honzák Josef, Krechter Václav, Kučera Miroslav, Tomášek Fery, Šandl Miroslav, Morava Jan, Reitmayer Milan, Novotný Jan, Spilka Jaroslav, p. Řanda, Vašátko Jan, manželé Karáskovi a další.

Jestliže jsme v dlouhém výčtu všech žen a mužů, kteří za třicet let pracovali v AMK, na některé zapomněli, předem se omlouváme. Bylo vás skutečně mnoho.

Děkujeme tedy všem, kteří jsou i nejsou v našem seznamu, jejich rodinám, manželům a dětem, bez jejichž pomoci by to nešlo.